Deprecated: Optional parameter $content declared before required parameter $render_slug is implicitly treated as a required parameter in /home/ulanhspl/domains/impreska.com/public_html/wp-content/plugins/revslider/admin/includes/shortcode_generator/divi/includes/modules/RevsliderDivi/RevsliderDivi.php on line 59
Technika eventowa | impreSka.com

Pytania? Skorzystaj z formularza.

  Imię (wymagane)

  Adres e-mail (wymagane)

  Temat

  Treść wiadomości

  TECHNIKA EVENTOWA (SCENA, ŚWIATŁO, DŹWIĘK)

  Technika Eventowa to swojego rodzaju pakiet usług dedykowany wszystkim tym, którzy pragną zorganizować wyjątkową imprezę. Wybierając tą opcję nie musisz martwić się o żaden szczegół związany z zapleczem technicznym przygotowanego przez Ciebie eventu. Gwarantujemy kompleksową obsługę wszelkiego rodzaju wydarzeń, zarówno tych w plenerze jak i w przestrzeni zamkniętej. Zapewniamy najwyższej klasy nagłośnienie, a także dbamy o odpowiednie oświetlenie. W naszej ofercie posiadamy również mobilne sceny o wymiarach sześć na osiem metrów. Zestawienie odpowiednio dobranego światła i najwyższej jakości dźwięku sprawi, że organizowana przez Ciebie impreza, na długi czas zapadnie w pamięci jej uczestników. Bez trudu zmienimy nudną, szarą przestrzeń w barwną strefę zabawy. Technika Eventowa to swojego rodzaju klucz do sukcesu każdej uroczystości. Zaangażujemy zmysły gości tak, by jeszcze nieraz wspominali te chwile z uśmiechem na twarzy.
  Scena, światło, dźwięk – trzy kroki do udanej zabawy.

  SCENA MOBILNA 6X8M + ŚWIATŁO I DŹWIĘK

  Oto pakiet najwyższej jakości usług eventowych. W naszej ofercie znajduje się wyjątkowo praktyczna scena mobilna o wymiarach sześć na osiem metrów – idealna w przypadku imprez plenerowych. Dodatkowo zapewniamy pełne zaplecze techniczne w postaci światła oraz dźwięku. Z nami każda impreza będzie na światowym poziomie.

  8X6M ŚWIATŁO CENA INDYWIDUALNA

  Bardzo często odpowiednia iluminacja staje się kluczem do sukcesu każdej imprezy. W naszej ofercie posiadamy najwyższej jakości oświetlenie, idealne w przypadku imprez w obiekcie jaki plenerowych. Cena usługi ustalana jest indywidualnie, zależnie od potrzeb Klienta oraz miejsca i czasu oświetlenia.

  DŹWIĘK

  Powodzenie każdej imprezy w dużej mierze zależy od… muzyki. Tradycyjne głośniki, chociaż łatwo dostępne, niczym nie dorównują profesjonalnemu sprzętowi. W skład oferowanych przez nas usług wchodzi również zaplecze techniczne w postaci odpowiedniego nagłośnienia. Cena ustalana jest indywidualnie.

  DEKORACJA SALI ŚWIATŁEM

  Odpowiednie oświetlenie potrafi zdziałać cuda. Wszystkim zainteresowanym oferujemy niebanalną dekorację sali za pomocą światła. Nowoczesna technika sprawi, że szare nudne ściany zamienią się w wyjątkową strefę zabawy i szaleństwa. Bez trudu obsłużymy konferencje, bankiety, imprezy pracownicze, a także wieczory tematyczne.