Pytania? Skorzystaj z formularza.

  Imię (wymagane)

  Adres e-mail (wymagane)

  Temat

  Treść wiadomości

  PRZYJĘCIA PRYWATNE

  Baw się z nami na studniówce, weselu bądź na urodzinach! Zajmujemy się aranżacją najwyższej klasy prywatnych przyjęć. Dzięki nam, organizowana przez Ciebie impreza, na długi czas zapadnie w pamięci wszystkich jej uczestników. W naszej ofercie znajduje się niezawodny DJ, który zadba o dobrą zabawę na parkiecie gości oraz niezastąpiony wodzirej, który sprawi, że Twoje wesele będzie jedyne w swoim rodzaju. Obsługa techniczna bez trudu dobierze odpowiedni sprzęt nagłośnieniowy oraz oświetleniowy, a także dopilnuje, by ten działał bez zarzutu, przez cały okres trwania imprezy. Na uwagę zasługują także bajeczne dekoracje światłem oraz popularny ciężki dym. Na życzenie Klienta, zajmujemy się organizacją pokazów artystycznych – barmańskich, iluzji, fire show oraz tanecznych. Zadbamy również o konkursy i zabawy, dopasowane tematyką przede wszystkim do charakteru wydarzenia. Na życzenie Klienta organizujemy wyjątkowe imprezy tematyczne – przenieś się z nami w szalone lata 70-te, tańcz w rytmie disco, śmiej się z największych absurdów PRL-u bądź wybierz się w podróż dookoła świata.

  WESELA

  Nie da się ukryć, że wesele to wyjątkowe wydarzenie, nie tylko dla Młodej Pary, ale również dla jej bliskich. Z nami, zabawa ta zmieni się w światowej klasy przyjęcie, pełne wyjątkowych atrakcji. Oferujemy profesjonalne nagłośnienie, oświetlenie, catering, a także niezastąpionego DJ-a oraz wodzireja.

  STUDNIÓWKI

  Dla wielu młodych ludzi egzamin dojrzałości to jedna z ważniejszych chwil w życiu. Zanim jednak zasiądziemy przed komisją egzaminacyjną, czeka nas wyjątkowa i niezapomniana… studniówka! Oferujemy: perfekcyjne nagłośnienie i profesjonalnego DJ-a, niezastąpione efekty świetlne, a także pokazy, które na długi czas zapadną w pamięci wszystkich uczestników zabawy.

  URODZINY

  Urodziny, chociaż co rok, stanowią ważną chwilę w życiu jubilata. Dzień ten winien wyraźnie odznaczać się na tle innych. W naszej urodzinowej ofercie posiadamy: profesjonalnego DJ, wyjątkowych konferansjerów, niezastąpione hostessy, a także wysokiej klasy zaplecze techniczne, niezapomniane pokazy i atrakcje, które wywołają szczery uśmiech na ustach gości i jubilata.