Pytania? Skorzystaj z formularza.

  Imię (wymagane)

  Adres e-mail (wymagane)

  Temat

  Treść wiadomości

  POKAZY ARTYSTYCZNE

  Pokazy artystyczne to atrakcja, która na długi czas zapadnie w pamięci wszystkich uczestników eventu. Prezentowane przez nas gotowe rozwiązania sprawią, że zabawa przerodzi się w prawdziwe show. Utalentowani, pełni pasji i zaangażowania artyści, dołożą wszelkich starań, by dostarczyć widzom rozrywki na miarę XXI wieku. Impreza tematyczna, piknik, festyn, zabawa plenerowa – niezależnie od miejsca, nasi specjaliści zadbają o niepowtarzalny klimat i najwyższy poziom przedstawienia. W naszej ofercie posiadamy ponadczasowe pokazy barmańskie, w czasie, których zawodowcy pokażą nam sztuczki, jakich próżno nam uczyć się w domu. Podczas ekscytującego fire show przekonamy się, że igranie z ogniem to nie przelewki. Pokaz iluzji przeniesie nas w świat pełen magii, czarów oraz niezapomnianych zwrotów akcji. Show taneczne natomiast poderwie wszystkich na parkiet! Pokazy artystyczne to sprawdzony sposób na dobrą zabawę. Towarzyszące im emocje sprawią, że każdy z nas zapamięta te chwile na długi czas.

  POKAZY BARMAŃSKIE

  Pokaz barmański to prawdziwie mistrzowskie wydarzenie. Publiczność na własnej skórze przekona się, że robienie drinków to nie taka prosta spraw. Żonglerka butelkami i shakerami, płonące naczynia i wiele więcej, a wszystko to w rytm odpowiednio dobranej muzyki. Końcowo, w zabawie mogą wziąć udział wszyscy obecni!

  POKAZ ILUZJI

  Czary, magia, zaklęcia i uroki – oto niezapomniany pokaz iluzji, który sprawi, że stracimy wiarę we własne zmysły. Lewitacja, pojawianie się i znikanie, teleportacja – na naszych gości czekają atrakcje, o jakich nie śnili. Magiczne show dedykowane jest najbardziej wymagającym gościom. Nasi iluzjoniści nie mają sobie równych.

  FIRE SHOW

  Oto niesłychanie ekscytujący, wyjątkowo gorący, niezwykle energetyczny ognisty taniec. Fire show sprawi, że po plecach przebiegną nam dreszcze. Dynamiczna muzyka, perfekcyjna choreografia oraz najwyższej klasy artyści sprawią, że wydarzenie te na długi czas zapadnie w pamięci wszystkich gości.

  TANCERKI

  Gorączka sobotniej nocy, ostre rockowe brzmienie, zmysłowe latino, dirty dancing, a może pole dance – na jaki taniec masz ochotę? Nasze wyjątkowe tancerki sprawią, że dostaniesz dreszczy. Pokazy taneczne sprawdzą się na każdej imprezie, zarówno plenerowej jak i tematycznej. Wybierz motyw przewodni i ciesz się niezapomnianym show!