Pytania? Skorzystaj z formularza.

  Imię (wymagane)

  Adres e-mail (wymagane)

  Temat

  Treść wiadomości

  ATRAKCJE DLA DZIECI

  W naszej ofercie posiadamy również atrakcje dedykowane najmłodszym! Dostępne rozwiązania przeznaczone są niemal dla każdej grupy wiekowej – począwszy od małych dzieci, poprzez przedszkolaki, a skończywszy na szkolnych urwisach.
  Dla maluchów przygotowaliśmy niezwykle kolorowe dmuchane zjeżdżalnie oraz zamki, a także suchy basen z piłeczkami. Starszaki niewątpliwie ucieszą się z przygody na trampolinie bądź niezapomnianej przejażdżce na mechanicznym byku rodeo. Dla tych, którzy uwielbiają wyzwania opracowaliśmy konkurencje z nagrodami np. mistrzostwa w piłkarzykach oraz konkurs dojenia krowy! Posiadamy zarówno podstawowe jak i nieco mniej sztandarowe rozwiązania jak trzyosobowe spodnie i czteroosobowe narty. O dobrą zabawę i uśmiech na twarzach dzieci i ich opiekunów zadba niezawodny konferansjer! Każdy event, piknik bądź festyn nie może się odbyć bez smakołyków. W naszej ofercie znajdą się wyborne dodatki – popcorn oraz wata cukrowa. Wszystkie urządzenia posiadają niezbędne zabezpieczenia, a także są nieustannie monitorowane przez naszą obsługę.

  ZJEŻDŻALNIE DMUCHANE

  Oto sztandarowa atrakcja dedykowana najmłodszym! W naszej ofercie znajduje się szereg wyjątkowych, dmuchanych urządzeń. Posiadamy w pełni bezpieczne i niezwykle kolorowe zjeżdżalnie. Do wyboru różne wielkości, a także motywy przewodnie. Wyśmienitej zabawy dopilnuje nasza profesjonalna i zawsze uśmiechnięta obsługa.

  ZAMKI DMUCHANE

  Dmuchane zamki to atrakcja dedykowana do dzieci w każdy wieku! Miękkie, przestronne, kolorowe zamki to idealne miejsce na spożytkowanie ogromnych pokładów energii naszych najmłodszych pociech. Prezentowane urządzenie świetnie sprawdzi się na różnego rodzaju imprezach plenerowych. O bezpieczeństwo zabawy zadba odpowiednio przeszkolona przez nas osoba.

  KONFERANSJER

  Nasi niezastąpieni konferansjerzy sprawią, że każdy event zamieni się w niezapomniane show! Posiadamy wyjątkowych animatorów zabaw i konkursów, którzy bez trudu zaciekawią dzieci i młodzież w każdym wieku, stworzą niepowtarzalną atmosferę, a także nadadzą kształt każdemu widowisku. Gwarantujemy pierwszorzędną obsługę!

  BASEN Z PIŁECZKAMI

  Suchy basen wywoła uśmiech na twarzy każdego malucha! W miękkim, dmuchanym basenie umieszczone zostało kilka tysięcy kolorowych piłeczek. Urządzenie przystosowane jest do zabawy dzieci w różnym wieku – piłeczki posiadają optymalną wielkość, uniemożliwiającą ich połknięcie. O bezpieczeństwo zadba nasz niezawodny animator!

  ZESTAW ANIMACJI, PODWÓJNY ZESTAW

  Zadbaj o to, by organizowana przez Ciebie impreza plenerowa była niezapomniana. Oferowany przez nas zestaw animacji składa się z licznych konkursów, turniejów oraz tańców dedykowanych przede wszystkim najmłodszym. Dzieci będą miały możliwość zabawy pod czujnym okiem animatora. Na chętnych czeka również malowanie twarzy!

  MAŁPI GAJ

  Mobilny małpi gaj to zbiór najlepszych, a zarazem najbardziej uwielbianych przez najmłodszych atrakcji. Całość składa się z: dmuchanego basenu, pełnego kolorowych piłeczek, różnego rodzaju zjeżdżalni, gąbczastych figur, długiej rury do przechodzenia nad basenem, a także różnego rodzaju miękkich, bezpiecznych w czasie użytkowania przeszkód.

  SYMULATOR BYK RODEO

  Okiełznaj dziką bestię! Oto atrakcja dedykowana dzieciom w każdym wieku – symulator byka rodeo sprawi, że zapamiętamy tą imprezę na długi czas. Mechaniczny byk osadzony został pośrodku miękkiego, dmuchanego basenu. Dzięki temu ewentualny upadek nie spowoduje żadnych trwałych urazów. Całą zabawę poprowadzi nasz operator, który jednocześnie odpowiedzialny jest za dopasowanie stopnia trudności do wieku „jeźdźca”.

  KONKURS DOJENIA SZTUCZNEJ KROWY

  Oto konkurs, który za każdym razem przyciąga niezliczone ilości gapiów – konkurs dojenia sztucznej krowy. Twoim zadaniem jest wydoić „mleko” w podanym przez animatora czasie. Oczywiście nasze zwierzę, w porównaniu do tych prawdziwych, nie kopie ani nie ucieka. Ten, kto wygra, może liczyć na atrakcyjne nagrody.

  TRAMPOLINY

  Wznieś się ponad chmury i jeszcze wyżej! Oto atrakcja godna każdego, energicznego malucha – w pełni bezpieczne trampoliny dostarczą Twojemu dziecku niezapomnianych wrażeń. Każde urządzenie zostało zabezpieczone specjalną siatką, tak by dziecko nie wypadło w czasie zabawy. Miękkie podłoże ochroni „skoczka” przed ewentualnymi urazami.

  MISTRZOSTWA PIŁKARZYKI

  Piłkarzyki to wyśmienita zabawa dla całej rodziny. Po przeciwległych stronach stołu stają dwie drużyny. Ta, której uda się strzelić więcej bramek – wygrywa. Na zwycięzców czekają puchary oraz dyplomy. Nie pozwól, by opuścił Cię duch sportowej rywalizacji. Walcz do końca i doprowadź swoją drużynę do zwycięstwa.

  MEGA RURY DLA DZIECI

  Do startu… gotowi… START! Niech wygra najlepsza RUROdrużyna. Mega rury to miękkie, dmuchane urządzenia, dedykowane dla dzieci w każdym wieku. Atrakcja ta sprawdzi się przede wszystkim w rywalizacjach drużynowych. Rura może posłużyć nam, jako groźny RUROsmok, bajkowy jednoRUROrzec bądź magiczny RUROkoń.

  SPODNIE 3 OSOBOWE

  Dużo śmiechu, radości i pozytywnych emocji – tak właśnie wygląda zabawa w trzyosobowych spodniach. Każdy maluch może wziąć udział w niezwykłym wyścigu, którego celem jest dotarcie do mety. Wszystko byłoby proste, gdyby nie fakt, że spodnie są ze sobą połączone. Trzyosobowe spodnie uczą współpracy, a co za tym idzie, pomagają nawiązać nowe znajomości!

  NARTY 4 OSOBOWE

  Narty czteroosobowe to doskonała atrakcja nie tylko dla młodych, ale również nieco starszych dzieci. Prezentowane przez nas urządzenie przypomina stonogę. Grupa wkłada nogi w specjalne obręcze, a następnie próbuje przedostać się w stronę wyznaczonego przez prowadzącego celu. Całej zabawie towarzyszy mnóstwo śmiechu!

  DODATKI (POPCORN + WATA CUKROWA)

  Oto przepyszne smakołyki dedykowane zarówno dzieciom jak i ich opiekunom! Prezentowane dodatki sprawią, że każdy piknik, festyn bądź impreza plenerowa przebiegną w wyjątkowo pozytywnej atmosferze. Popcorn doda maluchom energii, niezbędnej do zabawy zaś wata cukrowa będzie doskonałą nagrodą za udział w licznych konkursach i turniejach.